Hakkımda

Benimle çalışmaya başlamadan önce hakkımda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Analitik Düşünce Yapısı

Teknik lisede aldığım sayısal eğitim düşünce yapımın temellerini oluşturmakta.

Algoritma Ve Programlama

Oturmuş Algoritma mantığı ve programlama becerisi

Dilbilimsel Yaklaşım

Latin ve Cermen kökenli dillere yatkınlık sayesinde kavramlara hakimiyet ve daha geniş araştırma yelpazesi, mükemmele yakın gramer bilgisi

Müşteriyle Üst Seviye İletişim

Müşteri Hizmetleri tecrübesi sayesinde müşterinin isteklerine karşılık verebilme, onları anlayabilme

Berkay Göbel Kimdir?

25 Ağustos 1993 yılında İstanbul’da doğdum. Üniversite hayatıma başlayana dek İstanbul’da yaşamaya devam ettim. Hobilerimin arasında bilgisayar oyunları, gitar çalmak, yabancı dil öğrenmek, reklam tasarımı ve satranç, 9gag ve Reddit’te dolaşmak sayılabilir. Ayrıca sıfırdan bir şeylerin yapımını öğrenmek de ilgi alanlarım arasında. Spark adında bir kedim var ve sosyal medyada kedili viral videoları izlemekten çok keyif alıyorum.


Dr. Nureddin Erk Perihan Erk Anadolu Teknik Lisesi’nde Bilişim Teknolojileri alanından mezun oldum. Lisede seçtiğim dal Veritabanı Programcılığı oldu. Sonrasında Ege Üniversitesi Almanca Mütercim-Tercümanlık bölümünü kazandım ve İzmir’e yerleştim.


Üniversite eğitimim sırasında Erasmus Değişim Programına katıldım. Almanya, Johannes Gutenberg Üniversitesi’nde bir dönem boyunca değişim öğrencisi olarak eğitim aldım. Erasmus programı sona erdiğinde Türkiye’ye geri dönüp mezun olmadan önce üniversiteye ara vererek iş tecrübesi kazanmaya karar verdim. Bir sene boyunca SunExpress’te Almanca Müşteri Hizmetleri ve Sosyal Medya ekibinde çalışmakla birlikte, yapay zeka geliştirme programlarında çeviri kalite kontrol görevlisi olarak çalıştım.


Ege Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul’a yerleştim ve Binance’te 6 ay Almanca Müşteri Hizmetleri uzmanı olarak, 6 ay da Finansal Suçlar departmanında müfettiş olarak çalıştım. Binance’ten ayrıldıktan sonra HTML, CSS ve JavaScript öğrenmeye başladım ve bu bilgilerle neler yapabileceğimi araştırmaya başladım ve dijital pazarlama sektörü ilgimi çekti. HTML ve CSS eğitimlerimi tamamlayarak FreeCodeCamp.org üzerinden Duyarlı Web Tasarımı sertifikamı aldım. Sertifikamı aldıktan sonra da dijital pazarlama üzerine araştırmalar yapmaya başladım. İSMEK Sosyal Medya Reklamcılığı kursuna katıldım ve başarıyla tamamlayarak sertifikamı aldım. Youtube’dan, Google Dijital Atölye’den ve diğer kaynaklar üzerinden araştırmalar yapmakta ve sektör hakkındaki en güncel haberleri takip etmekteyim.